Odstraňovač šedi - koncentrát

Wood brightener
Holz-entgrauer

Dostupnost: Níže vyberte odstín a balení

Cena od: 388,00 Kč

Rychlý přehled

Odstraňuje šedý povlak z neupraveného dřeva (oživuje) - zahradní nábytek, terasy, fasády. Pro tvrdé i jehličnaté dřeviny - znovu se objeví přírodní odstín dřeva. Bez broušení. Ředí se vodou.

Vydatnost: 5-25 m2/l
Odstraňovač šedi - koncentrát

* Povinná pole

Cena od: 388,00 Kč

Detaily

Vlastnosti

Saicos Odšedovač je jednoduše použitelný, vysoce účinný speciální produkt k čištění a oživení zašedlých a nevzhledných dřevěných ploch v exteriéru. Přírodní odstín dřeva bude opět viditelný. Pro všechny druhy dřevin. Zdravé dřevo nepoškozuje.

Použití

zahradní nábytek, rošty, terasy, květináče, rošty na balkonech, fasády a další z nenatřeného dřeva. 1 Litr přibližně na 5 - 25 m2

Aplikace

Odstranit nečistoty (omést nebo okartáčovat). Kov, např.kování přelepit páskou. Rostliny zakrýt folií. Ochranný oděv. Navlhčete povrch určený k čištění. Nanášení: Saicos Odšeďovač neředěný nebo ředěný do1:5 (dle síly zašednutí) naneseme štetcem nebo kartáčem v silné vrstvě. Necháme 15 – 30 min působit. Potom tvrdým štětcem nebo kartáčem a velkým množstvím vody důkladně omyjeme. Dřevo důkladně opláchneme. Pokud jsou ještě zašedlá místa, postup opakujeme.

Další informace viz technický list