Odstraňovač zeleného povlaku - koncentrát

Green-ex
Grün-ex

Dostupnost: Níže vyberte odstín a balení

Cena od: 495,00 Kč

Rychlý přehled

Snadno odstraní zelený povlak z natřených i neošetřených dřevěných povrchů, také z přírodního a umělého kamene – terasy, schody, náhrobky. Čistí a chrání před opětovným napadením. 50-150m2


 

Vydatnost: 50-150 m2
Odstraňovač zeleného povlaku - koncentrát

* Povinná pole

Cena od: 495,00 Kč

Detaily

Vlastnosti

SAICOS Odstraňovač zeleného povlaku je efektivní, biologický koncentrát pro snadné odstranění zelených povlaků a jiného napadení. Čistí samočinně – šetrně a důkladně. Chrání před novým napadením. Neškodí pokožce, šetrný k životnímu prostředí, biologicky odbouratelný a proto s bezproblémovou likvidací.

Použití

Pro veškeré materiály v exteriéru:dřevo, kámen, beton, cihelné střešní tašky, vymývaný beton, vápenec, keramika, dlaždice, kov, plasty, sklo, lakované či natřené plochy,…
Zejména pro také pro natřené i nenatřené dřevo v exteriéru: např. podbití, rošty, zahradní nábytek, pergoly, ploty,…(bez poškození nátěru)

Aplikace

Odstranění velkého znečištění. Čištěné plochy by neměly být mokré. Zředíme vodou, max. 1 : 10, dle množství povlaku (je možné použít přípravek i bez ředění) Nanášení: Jednoduše konví, naneseme kartáčem nebo štetcem. U malých ploch, např. zahradní nábytek, necháme působit asi 1hod. a umyjeme nebo ostříkáme. U větších ploch, např. kamenná dlažba, pouze nanést – není nutné následné ostříkání. V případě, že je viditelný ješte zbytek zeleného povlaku, postup opakujeme. Pozn. Nevystavovat přímému kontaktu s rostlinami. Může způsobit odbarvení, např. u trávy.

Další informace viz technický list