Olej na nábytek

Furniture oil
Möbel-öl

Dostupnost: Níže vyberte odstín a balení

458,00 Kč

Rychlý přehled

Speciálně určený pro ošetření nábytku, stolů a pracovních desek, dřevěných hraček,. Povrchy jsou extrémně odolné vůči domácím chemikáliím a jiným flekům.


1L= 13m2 při 2 nátěrech

Vydatnost: 23 m2/l
Olej na nábytek

* Povinná pole

458,00 Kč

Detaily

Vlastnosti

SAICOS OLEJ NA NÁBYTEK slouží speciálně na úpravu nábytku, stolových desek, kuchyňských pracovních desek, dveří a jiných dřevěných výrobků (např. hračky) v interiéru. Zdraví neškodný, snadno se udržuje - na bázi přírodních surovin. SAICOS OLEJ NA NÁBYTEK chrání dřevo přirozenou cestou.Povrchy odpuzují vodu a špínu, jsou extrémně odolné vůči domácím chemikáliím a jiným flekům. Také káva, víno nebo agresivní ovocné šťávy lze z povrchu snadno odstranit. SAICOS OLEJ NA NÁBYTEK zachovává plochám nábytku přírodní krásu, také po dlouhodobém používání.Silně znečištěné olejované plochy nejprve důkladně vyčistěte přípravkem SAICOS Magic cleaner.

Aplikace
Jednoduché nanášení: malý obal s obsahem 0,3 l s praktickým uzávěrem byl vyvinut pro domácí uživatele. Před použitím dobře protřepat. Nanášíme ve dvou vrstvách hadříkem nebo plochým štětcem s přírodními štětinami. Nátěr stejnoměrně v tenké vrstvě ve směru vláken dřeva Schnutí: ca. 4-6- hod při dobrém větrání. 1L= 13m2 při 2 nátěrech. Při požadavku na slabý lesk a pro pozdější údržbu, doporučujeme náš osvědčený SAICOS VOSK NA ÚDRŽBU (rovněž v praktickém balení 0,3 l)

Renovace

není nutné broušení. Stačí jen nanést další vrstvu na čistý a suchý povrch. Lze také obnovit nátěr jen na části povrchu, aniž by vzniklo viditelné rozhraní mezi starým
a novým nátěrem. Pokud je plocha velmi nevzhledná, nejprve vyčistěte s Magic Cleaner.

Další informace viz technický list.