Olejový základní nátěr DuoTop

Dostupnost: Níže vyberte odstín a balení

Cena od: 989,00 Kč

Rychlý přehled

Nanáší se špachtlí s následným zaleštěním. Zdůrazňuje přirozenou krásu dřeva. Konečný nátěr: Saicos laky 1K/2K nebo Saicos Tvrdý voskový olej.


1L= cca 65m2 při 1 nátěru!

Vydatnost: 65 m2/l
Olejový základní nátěr DuoTop

* Povinná pole

Cena od: 989,00 Kč

Detaily

Použití
Pro všechny typy dřevěných podlah (masivní podlahy, parkety, vícevrstvé podlahy) a dřevěné plochy v interiéru, také tvrdé dřeviny (jako kouřový dub), jehličnaté dřeviny, korek, bambus a termodřevo, také exotické dřeviny jako Ipe, Lapacho, atd. V případě pochybností provést zkušební nátěr na malém vzorku. Hodí se také velmi dobře pro použití v kuchyni nebo koupelně. DUO TOP Systém je ideální také pro povrchovou úpravu nábytku, stolů, pultů a jiných pracovních ploch ze dřeva.

Způsob použití:
Příprava: Povrch dřeva musí být čistý, suchý a hladký (maximální vlhkost 12%). Případné zbytky předchozích nátěrů, lak nebo zbytky barev zcela odstraňte. Plochy dobře vybruste, použijte mřížku nebo brusný papír o zrnitosti min. 120. Také na okrajích plochy. Pečlivě odstraňte prach.

Aplikace

Olejový základ bezbarvý nebo barevný. Dobře promíchat, neředit. Nanést dvojitou špachtlí SAICOS v tenké vrstvě po ploše. Spotřeba je závislá na druhu dřeviny, ca. 15 g / m2. Po 20 minutách plochu sjednotíme jedno- nebo vícekotoučovým strojem ( bílý pad). U podlah s podélnou drážkou (fáze) Olejový základní nátěr naneseme štetcem ve směru drážek a jedno nebo vícekotoučovým strojem plochu sjednotíme a přebytečný materiál u drážek tímto odstraníme. Čas potřebný k zaschnutí:ca. 8-10 hod (v závislosti na teplotě a vlhkosti prostředí). Zajistěte dobré větrání. Po zaschnutí povrch vyhladíme jedno nebo vícekotoučovým strojem.

Druhá vrstva Tvrdý voskový olej, 1K-Lak a nebo 2K-Lak.