Naše nabídkaKontaktujte nás

B Color s.r.o.
Dvořákova 68
750 02 Přerov

Telefon: +420 731 656 645
E-mail: saicos@bcolor.cz

Olejový základní nátěr DuoTop - DOPRODEJ

Dostupnost: Níže vyberte odstín a balení

Cena od:

Původní cena: 1 074,00 Kč

Akční cena: 752,00 Kč

Sleva: 30%

Rychlý přehled

Nanáší se špachtlí s následným zaleštěním. Zdůrazňuje přirozenou krásu dřeva. Konečný nátěr: Tvrdý voskový olej PREMIUM, Tvrdý voskový olej Ecoline, 1K/2K lak.

Vydatnost: 65 m²/l
Olejový základní nátěr DuoTop - DOPRODEJ

* Povinná pole

Cena od:

Původní cena: 1 074,00 Kč

Akční cena: 752,00 Kč

Sleva: 30%

Detaily

Použití:
Pro všechny typy dřevěných podlah (masivní podlahy, parkety, vícevrstvé podlahy) a dřevěné plochy v interiéru, také tvrdé dřeviny (jako kouřový dub), jehličnaté dřeviny, korek, bambus a termodřevo, také exotické dřeviny jako Ipe, Lapacho, atd. V případě pochybností provést zkušební nátěr na malém vzorku. Hodí se také velmi dobře pro použití v kuchyni nebo koupelně. Olejový základní nátěr DuoTop je ideální také pro povrchovou úpravu nábytku, stolů, pultů a jiných pracovních ploch ze dřeva.

Příprava:
Povrch dřeva musí být čistý, suchý a hladký (maximální vlhkost 12%). Případné zbytky předchozích nátěrů, lak nebo zbytky barev zcela odstraňte. Plochy dobře vybruste, použijte mřížku nebo brusný papír o zrnitosti min. 120. Také na okrajích plochy. Pečlivě odstraňte prach.

Aplikace:
Olejový základ bezbarvý nebo barevný. Dobře promíchat, neředit. Nanést dvojitou špachtlí Saicos v tenké vrstvě po ploše. Spotřeba je závislá na druhu dřeviny, ca. 15 g / m2. Po 20 minutách plochu sjednotíme jedno- nebo více-kotoučovým strojem (bílý pad). U podlah s podélnou drážkou (fáze) Olejový základní nátěr naneseme štetcem ve směru drážek a jedno nebo vícekotoučovým strojem plochu sjednotíme a přebytečný materiál u drážek odstraníme. Čas potřebný k zaschnutí: cca. 8-10 hod (v závislosti na teplotě a vlhkosti prostředí). Zajistěte dobré větrání. Po zaschnutí povrch vyhladíme jedno- nebo více-kotoučovým strojem.

Konečná vrstva: Tvrdý voskový olej PREMIUM, Tvrdý voskový olej Ecoline, 1K/2K lak.