Univerzální impregnace dřeva

Universal impregnation
Universal imprägnierung

Dostupnost: Níže vyberte odstín a balení

Cena od: 179,00 Kč

Rychlý přehled

Venkovní napouštědlo proti zamodrání, hnilobě a dřevokaznému hmyzu. Omezuje smršťování a bobtnání dřeva. K použití pod všechny nátěry Saicos. 


1L= cca 5m2 při 1 nátěru hladkého dřeva

Vydatnost: 5 m2/l
Univerzální impregnace dřeva

* Povinná pole

Cena od: 179,00 Kč

Detaily

Vlastnosti výrobku

SAICOS Univerzální impregnace dřeva je vysoce kvalitní, preventivní ochranná impregnace dřeva na vodním základě pro venkovní prostředí na povrchy bez kontaktu s vodou a zeminou (třída použití 2 nebo 3), jako ochrana proti povětrnosti a vlhkosti, proti zamodrání, hnilobě a dřevokaznému hmyzu. SAICOS SAICOS Univerzální impregnace dřeva proniká zvláště hluboko do povrchu dřeva a představuje preventivní ochranu dřeva (PT 8) k okamžitému použití. SAICOS Univerzální impregnace dřeva odpovídá standardním specifikacím EURO norem: • preventivně účinná proti dřevokazným houbám (hniloba EN 113) • preventivně účinná proti houbám způsobujícím změnu barvy dřeva (zamodrání EN 152) • preventivně účinná proti dřevokaznému hmyzu (EN 46)

Odstíny

9004 bezbarvý

Oblast použití

SAICOS Univerzální impregnace dřeva slouží k ošetřování staticky nezatíženého dřeva ve venkovním prostředí, které není v kontaktu se zemí (např. fasády, přístřešky pro auta, zábradlí balkonů, okna, žaluzie, dveře, pergoly, venkovní dřevěné obložení) pro preventivní ochranu proti zamodrání, hnilobě a dřevokaznému hmyzu podle normy EURO EN 113, EN 152 a EN 46.Omezení použití: Nepoužívejte na dřevo, které má přicházet do přímého styku s potravinami či krmivy. Nepoužívejte na dřevo, které je v kontaktu se zemí a je trvale vystavené mokru nebo sladké či slané vodě. Prostředek je škodlivý pro vodní organismy. Zabraňte vniknutí do kanalizace nebo vodního toku.

Nanášení

Nátěr pomocí Saicos plochý štětec, SAICOS váleček-voda, SAICOS universální váleček malý. Nátěr nanášejte intenzivně, pokud možno ze všech stran, na suché a nezmrzlé dřevo. Upozornění: Impregnace musí být před dalším ošetřováním zcela suchá. SAICOS Univerzální impregnace dřeva není vrchní nátěr. Vrchní nátěr naneste dříve, než bude dřevo vystaveno povětrnosti. SAICOS Univerzální impregnace dřeva lze přetírat všemi SAICOS nátěry pro venkovní použití. Teplota pro nanášení: Nejlepší teplota pro nanášení je mezi 10 a 30 °C. Počet nátěrů: 1x SAICOS Univerzální impregnace dřeva

Další informace viz technický list.