Vosk na údržbu

Wax care
Pflegewachs

Dostupnost: Níže vyberte odstín a balení

Cena od: 720,00 Kč

Rychlý přehled

Pro snadné čištění, odstraňování fleků, údržbu a oživení všech olejovaných ploch v interiéru.


1L= cca 100m2

Vydatnost: 100m2

Vosk na údržbu

* Povinná pole

Cena od: 720,00 Kč

Detaily

Vlastnosti
SAICOS VOSK NA ÚDRŽBU, je tekutý čistící a ochranný prostředek dřeva na přírodní bázi. K oživení a ošetřování silně namáhaného dřeva nebo korku. SAICOS VOSK NA ÚDRŽBU bez problémů odstraňuje odolné skvrny, skvrny od vody, šmouhy od podrážek bot,… Pravidelná údržba SAICOS VOSKEM NA ÚDRŽBU povrch chrání, regeneruje a oživuje. SAICOS VOSK NA ÚDRŽBU je vodě a nečistotám odolný, hedvábně matný povrch je možno přeleštit. Protiskluznou st. R9.

Použití

Speciálně pro dřevěné a korkové podlahy voskovaným nebo olejovaným povrchem. Rovněž pro nábytek (pracovní a stolové desky) a ostatní dřevěné plochy.

Aplikace
Před použitím dobře protřepat. Na podlahu zbavenou prachu naneseme v množství ca. víčko na 1 m2 a rovnoměrně rozetřeme hadrem nebo mopem – necháme zaschnout a přeleštíme. Odstranění nepoddajných skvrn: Naneseme na skvrnu malé množství SAICOS VOSK NA ÚDRŽBU a pomocí padu (Schotchpad) odstraníme. Nepoužívejte drátěnku nebo abrazivní čisticí prostředky. Frekvence údržby: 1x týdně nebo dle potřeby - zejména v místech nejvíce zatěžovaných, např. na chodbách, u dveří, pod stoly. Na vyčištěnou podlahu naneseme trochu SAICOS VOSK NA ÚDRŽBU a hadrem nebo el. strojem stejnoměrně zapracujeme v tenké vrstvě. Tím plochu sjednotíme. Poté povrch přeleštíme. SAICOS VOSK NA ÚDRŽBU doporučujeme také použít na nově položené podlahy, které byly povrchově upraveny, ručně nebo průmyslově, Tvrdým voskovým olejem. SAICOS VOSK NA ÚDRŽBU je připraven k použití.

Další informace viz technický list