Barevný vosk

Color wax
Colorwachs

Dostupnost: Níže vyberte odstín a balení

Cena od: 179,00 Kč

Rychlý přehled

Pro veškeré druhy dřevin v interiéru: nábytek, dveře, lišty, obložení stěn a stropů.


1L= cca 21m2 při 1 nátěru, u bílé krycí 1L= cca 12m2 při 2 nátěrech

Vydatnost: 21 m2/l
Barevný vosk

* Povinná pole

Cena od: 179,00 Kč

Detaily

Je určen pro veškeré druhy dřeva, jakož i všechny způsoby jeho použití v interiéru: obklady stěn a stropů, nábytek, dveře, podlahy, trámy, vrchní desky stolů a všechny jiné dřevěné předměty, jakož i překližky a OSB. 1L= cca 21m2 při 1 nátěru, u bílé krycí 1L= cca 12m2 při 2 nátěrech. Je šetrný k životnímu prostředí a vyhovuje všem přirozeným požadavkům dřeva na ochranu. Vyrábí se z přírodních surovin, reguluje vlhkost dřeva a umožňuje dřevu dýchat, podobně jako dýchá lidská pokožka. Dřevo si zachová svou přirozenou krásu. Dřevo má po ošetření hedvábně matný lesk, který je však možno dalším leštěním zvýšit, např. u nábytku.

Je-li to možné, ošetřete nové dřevo před montáží ze všech stran. Dřevo, které má ve vlhkém prostředí (koupelny, kuchyně apod.) sklon k zamodrání např. borovice, doporučujeme předem natřít jednou vrstvou našeho přípravku WOOD-IMPREGNATION neobsahujícího biocidy (prevence a ochrana proti plísním a
zamodrání, bez použití fungicidů). U mechanicky namáhaných ploch (podlahy, nábytek) je nutno 2. vrstva tvrdý voskový olej. Další informace viz technický list.