Přísada UV ochrana pro Tvrdý voskový olej

Dostupnost: Níže vyberte odstín a balení

Cena od: 337,00 Kč

Rychlý přehled

Přidáním přísady UV ochrana do SAICOS Tvrdého voskového oleje Premium se změnší přirozená barevná změna dřeva z důvodu působení světla. 

Přísada UV ochrana pro Tvrdý voskový olej

* Povinná pole

Cena od: 337,00 Kč

Detaily

Vlastnosti produktu

Přirozené zabarvení je přímým důsledkem vystavení dřeva světlu. Přídavná ochrana proti UV záření výrazně snižuje přirozené zabarvení dřeva

Oblasti použití

Pro všechny vnitřní dřevěné podlahy: parkety, dřevěné podlahy, vícevrstvé podlahy, dýhované podlahy atd. Také pro jiné vysoce opotřebené dřevěné povrchy: pulty a stolní desky, nábytek a jiné interiérové dřevo - také se doporučuje pro dětské hračky a jiné dřevěné předměty.


Příprava

Podlahové topení vypněte 36 hodin před aplikací. Po nanesení poslední vrstvy jej znovu zapněte 24 hodin. Nalijte přísadu do Premium Hardwax-Oil plechovky, dobře promíchejte - neřeďte. Povrch dřeva musí být suchý a čistý (max. Obsah vlhkosti 12%). Veškeré barvy a laky musí být odstraněny (finální brusné zrno 120-150). Prach důkladně odstraňte. Dříve ošetřené oleje nebo voskované povrchy nevyžadují broušení (čištění pomocí Ecoline Magic Cleaner) kromě dřeva, které je silně zašedlé nebo opotřebované.


Zpracování

Naneste pomocí olejového / voskového válečku SAICOS, podlahového kartáče SAICOS nebo plochého kartáče SAICOS. Množství v plechovkách aditiv odpovídá konkrétní velikosti plechovky 0,75 a 2,5 l. Používejte pouze jednu přísadu na plechovku. Při nanášení ultramattu SAICOS Premium Hardwax-Oil 3320 nenášet podlahovým kartáčem SAICOS, ale válečkem SAICOS. Nenalévejte SAICOS Premium Hardwax-Oil přímo na povrch, ale pracujte s vaničkou na barvy.

Počet vrstev

Pro neošetřené podlahy: 2 vrstvy (nepotřebný základní nátěr). Naneste jemně a rovnoměrně. Nepoužívejte UV ochranu pouze jako konečný nátěr. Ochranu proti UV záření vždy aplikujte dvakrát. Renovace: obvykle 1 vrstva.
Nejlepší teplota zpracování: mezi 8 ° C a 35 ° C
Spotřeba na litr: ca. 14 m2 (2 vrstvy) Pokrytí závisí na druhu dřeva a struktuře povrchu.

Doba schnutí

Min. 3 - 5 hodin (v závislosti na teplotě a vlhkosti vzduchu). Úplné vytvrzení povrchu po cca. 4 - 5 dní. Oxidační schnutí -zajistit dobrou cirkulace vzduchu (potevřené okno).

Snadná údržba

Čištění a údržba: Denní čištění mopem, prachovkou nebo vysavačem. Osvěžující péče a čištění pomocí SAICOS Wax Care.
Intenzivní čištění: Doporučujeme náš Ecoline Magic Cleaner. Viz technický list.