UV - Ochranná lazura vnitřní

UV - protection interior
UV - schutzlasur innen

Dostupnost: Níže vyberte odstín a balení

Cena od: 166,00 Kč

Rychlý přehled

Interiérová UV ochrana proti žloutnutí. Pro všechny druhy dřevin. Také ve vlhkých prostorách.


1L= cca 9m2 při 2 nátěrech

Vydatnost: 15 m2/l
UV - Ochranná lazura vnitřní
Produkt nabízíme v těchto odstínech:

* Povinná pole

Cena od: 166,00 Kč

Detaily

Interiérová UV ochrana proti žloutnutí. Pro všechny druhy dřevin. Také ve vlhkých prostorách. Modifikovaný olej, rychle schnoucí (jen 3 – 4 hod).

1L= cca 9m2 při 2 nátěrech. Pro veškeré dřevo uvnitř. nátěr na dřevo na bázi oleje s dobrými vlastnostmi, hedvábně matný povrch, odolný nečistotám, esteticky krásný , moderní nátěr, velmi rychle schne a je extrémně odolný proti mechanickému poškození. Nátěr zajistí trvalé spojení s povrchem dřeva.
Je prodyšný a reguluje vlhkost. Tento nátěr s otevřenými póry nepraská, neloupe se. Je prodyšný, odpuzuje vodu, reguluje vlhkost a omezuje bobtnání a smršťování dřeva. Při renovaci je třeba jen další nátěr na plochu zbavenou nečistot. UV- ochranná lazura vnitřní je vhodná pro veškeré dřevo v interiéru: obklady sten a stropu, nábytek, dveře, lišty, lepené dřevo, OSB-, dřevotřískové a MDF desky. Také pro dětské hračky( sliny a pot) a všechny podobné předměty ze dřeva. Pro veškeré dřevo uvnitř, které má zůstat „přírodní“, ale přesto s ochranou proti žloutnutí. Doporučujeme např. v prostorách s moderními, vysokými stropy z přírodního dřeva, kde by měl zůstat přirozený vzhled. Další informace viz technický list.