Přísada Protiskluz R10 pro Tvrdý voskový olej

Dostupnost: Níže vyberte odstín a balení

Cena od: 371,00 Kč

Rychlý přehled

Přimícháním přísady Protiskluz R10 do SAICOS Premium Hardwax-Oil bude dosaženo zvýšení protiskluznosti.

Přísada Protiskluz R10 pro Tvrdý voskový olej

* Povinná pole

Cena od: 371,00 Kč

Detaily

Vlastnosti výrobku

Přimícháním přísady Protiskluz R10 do SAICOS Premium Hardwax-Oil bude dosaženo zvýšení protiskluznosti.

Oblast použití

Pro všechny druhy dřevěných podlah v interiéru: parkety, vlysy, masivní podlahy, vícevrstvé podlahy, dýhované podlahy,… Vhodný zejména pro speciální povrchy jako schodišťové stupně, podesty nebo pro objekty jako např. domovy důchodců.

Příprava

Podlahové topení vypnout 36 hodin před nátěrem a opět ho zapnout nejdříve 24 hodin po nanesení posledního nátěru.Přísadu nalít do plechovky SAICOS Premium Hardwax-Oil odpovídajícího obsahu a zamíchat – neředit. Povrch musí být čistý, suchý (max. 12 % vlhkosti). Lakované povrchy kompletně obrousit nebo odstranit lak jiným způsobem. Povrch dobře vybrousit (konečná zrnitost broušení 120 – 150). Brusný prach důkladně odstranit. Olejované nebo voskované plochy nepotřebují obroušení (čištění pomocí Ecoline Magic Cleaner), jen v případě, že je povrch je silně zašedlý či poškozený.

Nanášení

Nanášení pomoci SAICOS Oil / Wax-Roller Pozor: Nanášení nátěru s přísadou Protiskluz R10 není možné pomocí podlahovým štětce.

SAICOS Premium Hardwax-Oil na ošetřovanou plochu nenalévat, ale použít váleček a vanu na barvu.

Množství v nádobě s přísadou je přesně odpovídající příslušné plechovce (0,75 l a 2,5 l) jedna přísada na plechovku.

Počet nátěrů

První nátěr na surové dřevo: 2 nátěry ( základ není nezbytný) Nanášet v tenké vrstvě. Protiskluz R10 nepoužívat jen jako konečný nátěr, ale vždy ve dvou vrstvách.

Renovace: obvykle je dostatečný jeden nátěr. Nejlepší teplota pro nanášení: Mezi 8 °C a 35 °C 

Doba schnutí

Min. 3-5 hod. (závisí na teplotě a vlhkosti vzduchu). Prach se nelepí po ca. 2 hodinách. Úplné vytvrdnutí povrchu je za 4 – 5 dnů. Schnutí nátěru je oxidativní, proto je nutno zajistit dobrou cirkulaci vzduchu pomocí otevřených oken.

Snadná údržba

Čištění a ošetřování: běžné čištění s mopem, prachovkou nebo vysavačem. Může být stíráno  na vlhko (SAICOS - Prostředek na údržbu). Obnovovací údržba a čištění s produktem SAICOS Vosk na údržbu. Intenzivní údržba: doporučujeme vyčištění pomocí Ecoline Magic Cleaner. Dodržujte technický list výrobku.