Přísada Tvrdidlo 2K pro Tvrdý voskový olej

Dostupnost: Níže vyberte odstín a balení

Cena od: 371,00 Kč

Rychlý přehled

Přidáním přísady Tvrdidla 2K do Saicos Tvrdého voskového oleje premium zaschne nátěr rychleji i za špatných podmínek např. vysoká vlhkost vzduchu. Obecně platí, že ošetřované plochy je možné dříve zatěžovat a jsou odolnější proti otěru. Přísadu je možné použít i pro Ecoline základový olej a Ecoline Tvrdý voskový olej (3600Eco)

Přísada Tvrdidlo 2K pro Tvrdý voskový olej

* Povinná pole

Cena od: 371,00 Kč

Detaily

Vlastnosti

K vytvoření velmi rychle schnoucího SAICOS Premium Hardwax-Oil e se zvýšenou odolností proti oděru. Ošetřený povrch je možno rychleji plně zatížit než u běžných systémů. DIBt: Z-157.10-4.

Oblast použití

Přidáním přísady Hardener 2K do SAICOS Premium Hardwax-Oil zaschne zejména za špatných podmínek, např. vysoká vlhkost vzduchu  rychleji. Obecně platí, že ošetřené plochy je možné dříve zatěžovat a jsou odolnější proti oděru. Přísada je použitelná rovněž pro Ecoline Hardwax-Oil a Ecoline Oil Ground Coat (viz. technické listy)

Počet nátěrů

Prvotní nátěr: 2 nánosy ( základní nátěr není zapotřebí) Naneseme rovnoměrně v tenké vrstvě. Přísadu Hardener 2K nepoužíváme jen pro konečný nátěr, ale vždy v obou vrstvách. Oxidační schnutí – proto je potřeba zajistit během práce i po ní dobrou cirkulaci vzduchu pomocí otevřených oken.

Důležité upozornění

smíchaný SAICOS Premium Hardwax-Oil  s tvrdidlem je nutno zpracovat během 1 hodiny. Plechovku nezavírat.

Doba schnutí

Min. 2 – 3 hodiny (závisí na teplotě a vlhkosti vzduchu). Prach se nelepí po 1 hodině. Úplné vytvrdnutí povrchu za cca. 1 den. Oxidační schnutí – proto je potřeba zajistit během i po zpracování dobrou cirkulaci vzduchu pomocí otevřených oken případně ventilátorů.

Snadná údržba

Čištění a ošetřování běžné čištění s mopem, prachovkou nebo vysavačem. Může být stíráno  na vlhko (Ecoline Wash Care). Oživovací údržba a čištění s produktem SAICOS Wax Care. Intenzivní údržba: doporučuje čistění pomocí prostředku Ecoline Magic Cleaner.  Dodržujte, prosím, technický list výrobku Ecoline Magic Cleaner.
Čištění pracovního náčiní: Pomocí  SAICOS Brush Cleaner.