Prostředek na údržbu - koncentrát

Wash care
Wischpflege

Dostupnost: Níže vyberte odstín a balení

Cena od: 473,00 Kč

Rychlý přehled

Čistící koncentrá do vody k údržbě navlhko pro dřevěné a korkové podlahy, ale i jiné omyvatelné plochy.


1L= cca 1000m2


 

Prostředek na údržbu - koncentrát

* Povinná pole

Cena od: 473,00 Kč

Detaily

Vlastnosti
SAICOS Prostředek na údržbu, je koncentrát do vody obsahující rostlinné mýdla a přírodních doplňky. Čistí šetrně a důkladně, i pruhy a šmouhy. Oživí povrch a ochrání ho před dalším zašpiněním. Neškodí pokožce. Nízká pěnivost, proto je vhodný i pro čistící stroje. Protiskluznou st. R9

Použití
Pro všechny dřevěné a korkové podlahy s voskovaným / olejovaným povrchem a další omyvatelné povrchy jako např. PVC, linoleum, keramika, dlaždice,… Velmi vhodné i pro laminátové podlahy. Rovněž pro nábytek a ostatní dřevěné povrchy v interiéru, které mají úpravu olej / vosk nebo i lakované povrchy. Vydatnost: 2 vršky uzávěru pro asi 5 litrů vody (1 vršek je ca. 10 ml.)

Aplikace

Jednoduše přidat do vody: dva vršky na 5 litrů vody. Hadr dobře vykroutit a povrch setřít jako obvykle, případně následně vytřít do sucha. Pozn.: k odstranění odolnějších skvrn, jakož i k příležitostnému oživení povrchu dřevěných a korkových podlah, nábytku a ostatních dřevěných povrchů v interiéru, doporučujeme náš Vosk na údržbu. Silně zatěžované podlahy můžeme také místně (bez viditelných přechodů) renovovat s Tvrdým voskovým olejem.

Další informace viz technický list