Základní barva bílá

Primer White
Vorstreichfarbe Grundweiss

Dostupnost: Níže vyberte odstín a balení

Cena od: 656,00 Kč

Rychlý přehled

Barevně sjednotí povrch, zakryje suky, ochrana proti zamodrání, houbám, plísním a dřevokaznému hmyzu. Odolává povětrnosti. Přetíratelný všemi krycími nátěry.


1L= cca 12m2 při jednom nátěru

Vydatnost: 12 m2/l
Základní barva bílá

* Povinná pole

Cena od: 656,00 Kč

Detaily

Vlastnosti

SAICOS Základní barva je nově vyvinutý, rychleschnoucí základní nátěr pro dřevo v exteriéru, který spojuje přednosti prodyšných nátěrů na olejovém základě s dobrými vlastnostmi nečistoty odpuzujících, bezrozpouštědlových nátěrů. Jeho vlastnosti spočívají zejména na speciálně vyvinuté olejové technologii. SAICOS Základní barva může být přetřena všemi běžnými krycími barvami pro exteriér (Akrylové, olejové nátěry nebo laky) jako vrchním nátěrem. Saicos Základní nátěr chrání dřevo přirozeným způsobem: Přírodní oleje nasáknou hluboko do dřeva a chrání ho zevnitř, udržují ho pružné. Disperze polymeru – chrání před povětrnostními vlivy a vlhkostí. Ochranné účinné látky proti dřevo-zabarvujícím a dřevokazným houbám (zamodrání a plíseň) a dřevokaznému hmyzu zajistí trvalou krásu konečné povrchové úpravy. Nátěr zajistí trvalé spojení s povrchem dřeva. Je prodyšný a reguluje vlhkost. SAICOS Základní barva výrazně prodlužuje životnost dřeva. Nátěr nepraská,neoprýskává, neloupe se.

Použití

SAICOS Základní barva slouží jako základní nátěr zejména pro dřevo, které bude později natřeno konečným nátěrem jakéhokoli odstínu. Pro dřevo na domě: fasáda, obklad stěn a stropu, konstrukce, podhledy střech, balkony, verandy, okna a okenice, garážová vrata, přístavky, také pro veškeré dřevo v zahradě: pergoly, zástěny, mříže, ploty, brány, zahradní domky, …

Aplikace

Nátěr nanášíme válečkem s krátkým vlasem, měkkým štetcem nebo stříkací pistolí. SAICOS Základní barvu důkladně promícháme, ale neředíme. Nanášíme sytě, rychle, ve směru vláken dřeva, schnutí 3 – 4 hodiny dle teploty a vlhkosti.